Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Інформує Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Особливості визначення загального МПЗ платників єдиного податку; Внутрішньо переміщені особи мають змогу повернути частину коштів, сплачених за договором оренди житла; Сплатити податки – доступно та швидко через Електронний кабінет; Чи реалізовано можливість перевірки чеків, що видаються ПРРО? та ін

Повідомляє Бродівська ДПІ ГУ ДПС

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що отримати відомості про суми виплачених доходів можна в мобільному застосунку «Моя податкова».

Інформує Бродівська ДПІ ГУ ДПС

Інформує Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області про: алгоритм дій користувача ПРРО в разі технічного збою в роботі серверу ДПС; Контакт-центр ДПС - інформаційна підтримка та допомога платникам податків;Оновлено План-графік документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік та ін.

Інформує Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

В інформаційному дайджесті: для кого не передбачено ведення обліку товарних запасів; платникам податку на нерухоме майно про проведення звірки даних; щодо порядку заповнення платіжних інструкцій; реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах та ін.

Інформує Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Бродівська ДПІ нагадує, що юридичні особи, підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.

Інформаційний дайджест від Бродівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

ДПС запропоновано бізнесу безоплатне програмне рішення, що призначене для реєстрації розрахункових операцій; оновлено форми декларації з акцизного податку; щодо оновленого Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН в Єдиному реєстрі податкових накладних та ін.

Інформаційний дайджест від Бродівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

До Бродівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області надходить інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи, які представляються працівниками територіальних органів ДПС, та шахрайським шляхом намагаються виманити гроші.

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі!

04.10.2023

Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує про відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Так, застосування штрафних санкцій за порушення вимог Закону № 265 з 01.08.2023 відновлено стосовно суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сферах купівлі/продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор за порушення, вчинені до та під час воєнного стану
10.08.2023